06:5900
SON DAKİKA EĞİRDİR HABERLERİ

Son Dakika Eğirdir Haberleri

   

  Bafa Yine 'S.o.s' Vermeye Başladı

  Bafa Yine "S.o.s" Vermeye Başladı

  Ege Bölgesinin en büyük doğal gölü ve Tabiat Parkı olan Aydın-Muğla il sınırındaki Bafa Gölü’nde balık ölümleri tekrar başlaması çevrecileri harekete geçirdi. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Elmada İhracat Rotası Afrika ve Asya'ya Çevriliyor

  Elmada İhracat Rotası Afrika ve Asya'ya Çevriliyor

  Isparta Sanayiciler ve İşadamları Derneği Başkanı Özcan Pınarcı, Eğirdir’in dünya ile entegre hale gelerek ürettikleri ürünleri sadece Türkiye içinde değil, yurt dışına da ihraç etmesi gerektiğini söyledi. (17 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Bafa'da Erken Sinyal

  Bafa'da Erken Sinyal

  Doğa ve tarihin iç içe olduğu Türkiye’nin en güzel göllerinden biri olan Aydın-Muğla il sınırındaki Bafa Gölü’nde meydana gelen ekolojik bozulmalar nedeniyle bölgede yaşayan köylülerin talebi üzerine Kuşadası Ekosistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği(EKODOSD) tarafından araştırma yapıldı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bafa Gölü Erken Alarm Verdi

  Bafa Gölü Erken Alarm Verdi

  Ege Bölgesi'nin en büyük gölü olan ve son yıllarda artan kirlliğiyle dikkati çeken Bafa, bu yıl erken alarm verdi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  MARİM'in Dünü, Bugünü ve Yarını Konuşuldu

  MARİM'in Dünü, Bugünü ve Yarını Konuşuldu

  Isparta'nın Eğirdir ilçesinde faaliyet gösteren Meyvecilik Araştırma İstasyonu Müdürlüğünün dünü bu günü ve yarını' konulu panel düzenledi. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Hepsi Çakı Gibi Asker

  Hepsi Çakı Gibi Asker

  Genelkurmay Başkanlığı’nın direktifleri doğrultusunda engelli vatandaşlara yönelik 2014 yılı bir günlük temsili askerlik yemin töreni Isparta İl Jandarma Komutanlığı'nda da düzenlendi. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 06:59:17. #.231#